تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

استعفاء آقای وزیر

  چند سال پیش در یک دوره آموزشی دوستی از عراق درباره اوضاع کشورش برای دوستان از کشورهای دیگر می گفت در باره نا امنی هایش و انفجارهای مکرر و کشته شدن و تکه تکه شدن انسانها بدون هیچ گناهی ...همه با تعجب گوش میکردیم و بغض در گلو می فشردیم اما او خیلی عادی این وقایع را شرح می داد و در ادامه خودش هم می گفت که تکرار زیاد این حوادث ما را دچار یک بی حسی کرده است دیگر آدمها انقدر تحت تاثیر این حوادث نیستند بعد از هر انفجار و جمع کردن اجساد دوباره زندگی عادی جریان دارد که صد البته قسمت عمده این حوادث شاید به واسطه جبر زمانه و سیاست مغرضانه کشورهای دیگر رقم می خورد. و در همان دوره دیدیم که در محل انفجار اتمی هیروشیما دانش آموزان و معلمان به یاد هم وطن های از دست داده 50 سال پیش با همه و جود می گریستند.

  این روزها فکرم مشغول است که ما هم داریم به این سرنوشت دچار می شویم و کم کم از بین رفتن انسانها و عزیزانمان آن هم به واسطه اشتباه و سهل انگاری برخی مسئولین برایمان عادی می شود  و وا اسفا اگر چنین باشد.کشته شدن انسانهادر سوانح هوایی ،از بین رفتن و افزایش بیماریها به واسطه آلودگی هوا ، حوادث اخیر دانش آموزان و دردناک تر لبخند انان بعد از هر حادثه و صرفا تسلیت گفتن و ابراز همدردی کردن با خانواده ها.

  روزهای سرد زمستان و تجسم کردن دانش آموزان دختری که معصومانه به جای گرم شدن در فضای امن کلاس با زبانه های بی رحم آتش مواجه شوند و بسوزند .و حتی کمترین پیش بینی برای فرارشان  و مهار آتش سوزی در چنین شرایطی و جود نداشته باشد.و دیدن آنها با ان حال و روز و خانواده هایی که نمی دانند چه باید بکنند برای بهبود عزیز ترین شان..

  واژگون شدن اتوبوسی که ساده ترین موضوعات به لحاظ کنترل ایمنی در آن رعایت نشده است و کشته شدن حدود 30 دانش آموز و داغدار شدن 30 خانواده..

  غرق شدن چند دختر دانش آموز در گردش روزانه مدرسه در دریاچه مصنوعی در قلب پایتخت ...و حوادث بیشمار از این دست..

  آقای وزیر به خدا در بلاد کفر به واسطه صحبت کردن 15 دقیقه ای شخصی  یک وزیر با تلفن همراه دولتی وزیر استفائ می دهد. در کره جنوبی نخست وزیری که دوران خدمتش به اتمام رسیده و محبوبیت بالایی هم داشته است به واسطه مشخص شدن استفاده از رانت دولتی خود کشی می کند و اتفاقات از این دست که هر روز می شنویم و قطعا شما از بنده بیشتر شنیده اید و می دانید.

  آقای وزیر به جای لبخند و آرزوی غفران برای مرحومان و صبر برای بازماندگان یک بار مسئولیت پذیر باشید و استعفاء بدهید تا مردم ما طعم مسولیت پذیری را بچشند شما اگر اگر مقتدایتان علی (ع) است می دانید که حضرت حکومت را از اب بینی بز بی ارزش تر می داند .در شریعت مقدس ما و شما از بین رفتن یک انسان مساوی  با از بین رفتن یک جامعه است. ادامه وزارت شما در 6 ماهه باقی مانده  مگر چه قدر ارزش دارد که با لبخندی همه این فاجعه ها را صرفا حادثه بیان کنید وبه کار خویشتن باشید.

  آقای وزیر چند لحظه خودتان را جای خانواده ای بگذارید که صورت با سیلی سرخ کرده و جگر گوشه اش را آتش ندانم کاری دیگران بسوزاند یک بار خور را جای خانواده ای بگذارید که که دیدن  فرزند دلبندش بعد از خداحافظی صبح به اشتیاق اردوی دانش آموزی شما اخرین دیدارش باشد. بگذارید حد اقل مردم تاسف ودرد را در چهره شما ببینند این کمترین خواهش است.

  باور کنید استعفاءآن قدر هم سخت نیست باور کنید خندهای شما و ابراز تاسف شما بیشتر احساس بی دردی منتقل می کند تا ناراحتی از بروز این حوادث آقای وزیر لطفا استعفاء..


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : وزیر ,حوادث ,دانش ,واسطه ,آقای ,خانواده ,آقای وزیر ,دانش آموزان ,باور کنید ,دانش آموز ,کشورهای دیگر ,
  استعفاء آقای وزیر

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر